Piłka ręczna 3x2x0,8/1,0

75,00

Wymiar: 3x2x0,8/1,0
Kolor: biały, zielony
Materiał: polipropylen
Oczko: 100 mm
Grubość splotu: 3 mm

Doskonała siatka do profesjonalnego użytku – dedykowana na bramki do piłki ręcznej. Ze względu na niewielkie wymiary doskonale sprawdza się również do bramek przy domowych ogródkach

Opis

Piłka ręczna 3x2x0,8/1,0

Siatki do bramki do piłki ręcznej zrobione są z polietylenu, co gwarantuje im między innymi doskonałą wytrzymałość i to przez długie lata. Tego typu produkt musi być bowiem odporny na wysoką siłę uderzenia. Tak siatka do piłki ręcznej 3x2x0,8/1,0 sprawdza się na bardzo często użytkowanych boiskach. Może być stosowana nie tylko wewnętrznie w halach sportowych czy szkołach, ale również i zewnętrznie. Posiada bowiem ogromną odporność na niekorzystne warunki pogodowe jak na przykład słońce, deszcz bądź śnieg.

Dostępne u nas siatki do bramki do piłki ręcznej są dostępne w standardowym rozmiarze, a więc trzy metry szerokości na dwa metry wysokości. Dzięki temu dopasują je Państwo do każdej typowej bramki, której używa się w tej dziedzinie sportu. Montaż ich jest naprawdę łatwy. Jesteśmy w stanie dostosować kolor siatki do obecnych barw boiska, aby była idealnie dopasowana. Stawiamy przede wszystkim nacisk na jakość, aby móc spełniać najbardziej wymagające oczekiwania klientów. Zachęcamy więc do kontaktu oraz bliższego zapoznania się z naszą ofertą.