Siatka do bramki 5x2x0,8/1,5

92,25

Wymiar: 5x2x0,8/1,5

Kolor: biały, zielony, niebieski

Materiał: polipropylen

Oczko: 100 mm

Grubość splotu: 3 mm

Opis

Siatki na bramki 5×2

Rozwój fizyczny młodzieży jest niezwykle istotnym zadaniem nie tylko dla rodziców, ale również i wychowawców czy nauczycieli. Dlatego też należy zadbać, aby dzieci od najwcześniejszych lat uprawiały sporty. Jednym z bardziej lubianych sportów wśród chłopców jest piłka nożna. Warto zainwestować więc w odpowiedni sprzęt, jakim są między innymi siatki na bramki 5×2. Dzięki nim możemy stworzyć świetne boisko, na którym młodzi ludzie będą chętnie grać. To wspaniała inwestycja w ich przyszłość oraz zdrowie.

Przygotowanie takiego miejsca do gry jest jednym ze sposobów na pokazanie, że sport nie tylko bywa męczący, ale równocześnie może być też wspaniałą zabawą oraz rozrywką. Siatka do bramki 5×2 pozwala stworzyć przestrzeń do tego typu aktywności. Oczywistą rzeczą jest bowiem to, iż przyjemniej gra się w piłkę na zadbanym terenie wraz z wysokiej jakości bramkami. Dlatego też takie siatki na bramki 5×2 są niezmiernie istotnym elementem całego przedsięwzięcia. W naszej firmie proponujemy Państwu produkty najwyższej jakości.

Jeśli przygotowujemy boisko do młodzieżowej piłki nożnej, to musimy mieć świadomość, iż bramki w tym przypadku mają wymiar 5 metrów szerokości, natomiast wysokość 2 metry. Dlatego też w tym przypadku należy wybierać siatki na bramki 5×2. Ważną kwestią jest jeszcze sprawdzenie głębokości owej bramki. Jeśli poszukują Państwo dobrej jakości produktów, to zachęcamy do kontaktu. Służymy profesjonalną pomocą i chętnie pomożemy w doborze odpowiedniej siatki, która nie tylko spełniać będzie wszelkie oczekiwania, ale równocześnie będzie idealnie dopasowana.

Dodatkowe informacje

kolor

biały, zielony, niebieski