Siatka na do bramki piłki nożnej 7,5 × 2,5 x 2,0/2,0 Senior

120,00

Wymiar: 7,5 x 2,5 x 2/2 m
Kolor: biały
Materiał: polipropylen
Oczko: 120 mm
Grubość splotu: 3,5 mm

Kategoria:

Opis

Siatka Senior 7,5×2,5 x 2,0/2,0

Piłka nożna należy do niezmiernie popularnych dyscyplin sportowych i chętnie jest uprawiana nie tylko przez młodzież, ale również i osoby dorosłe. Dlatego też w naszym kraju powstaje wiele miejsc, gdzie można uprawiać ów sport. Aby stworzyć właściwe warunki, konieczny jest tutaj specjalny osprzęt. Jedną z propozycji są siatki na bramki 7 32×2 44, które idealnie nadają się na boiska dla dorosłych graczy. To tradycyjny wymiar bramki, który pozwala na komfortową i profesjonalną grę, dlatego też zachęcamy do zakupu tego typu sprzętu.

Takie siatki na bramki 7 32×2 44 idealnie nadają się nie tylko na nowoczesne i zmodernizowane stadiony, ale również i boiska piłkarskie, które powstały z myślą o użytkownikach uprawiających sport amatorsko. Oferują one wysoką jakość i pozwalają na rozegranie prawdziwych meczów piłkarskich. Co ważniejsze takie siatki na bramki 7 32×2 44 są naprawdę trwałe i mogą przetrwać nawet i trudne warunki pogodowe. Wszystko za sprawą zastosowanych wysokiej jakości materiałów, które sprawiają, iż niestraszny im deszcz, słońce czy nawet potężna śnieżyca.

Siatki Senior 7,5×2,5

Choć typowe siatki na bramki mają wymiar 7 32×2 44, to jednak powszechnie mówi się o nich 7,5×2,5. Takie zaokrąglenie ma ułatwić poszukiwania. Pamiętajmy, że niezmiernie istotny jest właściwy wybór tego typu siatki, albowiem błąd może sprawić, że siatka straci całkowicie swoją pierwotną funkcjonalność. Dlatego też jeśli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości, to zachęcamy do kontaktu. Z chęcią pomożemy w odpowiednim wyborze. Od wielu lat zajmujemy się bowiem tą dziedziną i mamy ogromne doświadczenie, dzięki czemu możemy wspomóc profesjonalnym doradztwem.