Rozgrywka piłki siatkowej

O firmie Poldan Net sp. z o.o.

Działając od 20 lat, firma notuje ciągły rozwój i poszerzające się grono usatysfakcjonowanych klientów. Sprzyja temu polityka firmy, która definiuje podstawowe kierunki działania.

W 2013 roku otworzyliśmy drugi zakład produkcyjny w Słupskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Pod koniec 2015 roku dokonaliśmy rozbudowy oddziału w Słupsku, jednocześnie przenoszać swoja siedzibę i pozostała produckję z Ustki.

Naszym klientom zapewniamy pewność i terminowość w realizacji zamówień. Dzięki stałemu udoskonalaniu linii technologicznej gwarantujemy wysoką jakość i atrakcyjna cenę swoich produktów. Wiemy, że troska o klienta nie odbyłaby się bez dbałości o pracownika, dlatego tez systematycznie podnosimy kwalifikacje naszych pracowników.

W firmie Poldan Net istnieje możliwość wykonania siatek o dowolnym kształcie i w dowolnym rozmiarze. Wykorzystujemy siatki PET, PP, PE i linki własnej produkcji. Wykorzystując niemieckie maszyny Herzog a także hiszpańskie Ratera produkujemy liny, sznury plecione o średnicy od 0,5 mm do 18 mm w dowolnym kolorze. Są to liny, sznury pływające, ołowiane, stylonowe poliestrowe oraz polipropylenowe. Prowadzimy również sprzedaż sprzętu rybackiego i żeglarskiego.

Zapewniamy gwarancję na produkowany towar jak również serwis pogwarancyjny na terenie całego kraju.